Lilyum Detoks
Sepetim 0 ürün 0,00 TL
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 Sipariş - Bilgi 0544 245 00 20
 
 • DETOKS ÜRÜNLERİ
 • SORU - CEVAP
 • YORUMLAR
 • Detoks Hakkında Genel Bilgiler


  AYAK DETOKSU

  **Tanıtım reklam filmimizi ve TV Kayseri Hanımca'ya konuk olduğumuz programlarımızı izlemek için fotoğrafların üzerine tıklayınız.

  ayak detoksu lilyum detoks  ayak detoksu nedir, nasıl yapılır  detoks-nedir-ayak-detoksu

   

  iyon dengesi detoksModern yaşamın, hayatımıza çok büyük kolaylıklar imkanlar sağladığı aşikar, fakat beraberinde getirdiği olumsuz etkileride göz ardı etmek mümkün değil. Hareketsiz yaşam, hormon ve katkı maddesi yüksek gıdaların tüketimi, sigara ve alkol tüketimi, çevre kirliliği, kişisel bakım ve temizlik için kullanılan ürünlerin fazlaca kimyasal içermesi, yoğun stres gibi pek çok neden sebebiyle vücudumuzda toksinler (zararlı maddeler) birikmekte ve rahatsızlıklara davetiye çıkarmakta, yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. Bu toksinler eklem ağrıları, mikrobik enfeksiyonlar, uykusuzluk, stres, zihinsel yorgunluk, depresyon, halsizlik, kas yorgunluğu, erken yaşlanma vb. gibi çağımızın rahatsızlıklarına sebep olmaktadır.

  Bu rahatsızlıkların temelinde yatan sebebi ünlü fizik uzmanı Prof. Dr. Jacques Breton şöyle açıklamıştı; Negatif iyonların yeterli miktarda şehir ortamında bulunmaması. Buna karşılık havada fazlaca bulunan pozitif iyonların, olumsuz etkilerinin tüm dertlerin temelini oluşturuyor olması.

  Lilyum Detoks ayak detoks cihazı ile pozitif iyonların zararlı etkilerinden kurtulmak ve korunmak mümkün.

   

  DETOKSUN KEŞFİ

  DETOKS NEDİR?

  roderick mackinnonpeter agre

  Detoks, çeşitli etkenlerle (yoğun stres, uyku düzeni bozukluğu, kimyasallara maruz kalmak, sağlıksız gıdaların tüketimi, sigara ve alkol kullanımı, çevre kirliliği, yetersiz ve dengesiz beslenmek, hareketsiz yaşam vs.) vücutta biriken toksinlerden vücudun arındırılması işlemidir.

   

  2003 yılında Amerikalı bilim adamı Peter Agre ve Roderick MacKinnon, hücre çeperi yoluyla su ve iyon (tuz) nakline olanak sağlayan ilgili buluşlarıyla Nobel ödülüne layık görülmüşlerdir.

  Bu yöntem detoksun temellerini oluşturmaktadır.

  İyonizasyon yöntemi ile vücuttaki toksinler, ağır metaller atılmaktadır.

   

  AĞIR METALLER

  Ağır metaller, yeryüzünde doğal olarak bulunan bileşiklerdir. Çinko, bakır, demir, alüminyum, selenyum vs. gibi ağır metaller, insan vücudunun metabolizmasını sürdürmek için elzemdirler. Bununla birlikte fazla oranda bulunması toksik etki gösteririr ve zararlıdır. 

  Metaller; solunum yolu, besinler ve içme suları ile vücudumuza girerler. Doğal kaynaklar veya teknolojik etkenler sebebiyle, metallerle kirlenen toprakta yetişen bitkilerde metal birikimi olur. Çevre kirlenmesi sonucu metaller besin zinciri yoluyla insanlara ulaşmaktadır.

  Metalden yapılmış veya metal bileşik içeren besin kaplarından, metaller besine, besinden de insan vücuduna geçer. Zamanla ihtiyaç fazlası atılamayan metaller vücutta birikerek toksik etki yapmakta ve çeşitli rahatsızlıklara yol açmaktadır. Dolayısıyla direk sağlınıza etki etmekte, yaşam kalitenizi düşümektedir.

  atık sistemiEndüstride metallerin işlenmesi sırasında doğrudan maruz kalma ile pek çok mesleksel zehirlenme yaşanmaktadır. Metaller genel olarak birden fazla organ ve sistemin işleyişini etkilemektedir.

  Örnek.1  Alüminyum, akciğer ve sinir sistemine etki etmektedir. Hemodiyaliz deneyimleri sonucunda alüminyumun beyinde zararlara yol açtığı ve Alzheimer hastalığına sebep olduğu saptanmıştır. Kronik maruz kalma ile akciğer kanseri ve astım görülebilmektedir. Alüminyum mutfak kaplarından, içme suyundan ve ilaçlar vücuda alınmaktadır.

  Örnek.2  Bakır, insan sağlığı için önemli ve gerekli bir elementtir. Ancak vücutta fazlaca bulunması baş ağrılarına, karın ağrılarına, baş dönmesine, ishale, ağız ve göz tahrişine neden olabilmektedir. Kasten yüksek miktarda alımı ciddi karaciğer hasarına hatta ölüme bile neden olabilir. Bakırı birçok gıdadan, içme suyundan ve havadan vücudumuza alırız.

  TOKSİNLER

  Vücudumuzda üretilen veya dışarıdan da sürekli aldığımız zararlı etkileri olan yaşam kalitemizi düşüren ve sağlığımızı bozan maddelerdir. Vücut, ağır metal ve toksinlerin bir kısmını bünyesindeki sistemlerle dışarı atıyor. Fakat bu maddelere, özellikle günümüz şartlarında fazlaca maruz kalındığı için mevcut sistem yetersiz kalmakta ve tamamı vücuttan atılamamaktadır.

  Vücutta, bu zararlı maddelerin depolanmasıyla çeşitli sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Bu depolama genellikle; göbek, ense, kalça, eklemler, lenf bezleri, bağırsaklar, bağ doku, romatizma yumruları, çürük diş dipleri gibi yerlerde olur. Bir süre sonra vücut bu toksinleri bertaraf edemez duruma gelir. Sonuç olarak, üst solunum yolu enfeksiyonu, herhangi bir stres, hastalık, ilaç vb. bir sebeple kişinin vücut dengesi bozulur. Bu aşamadan sonra vücut, bozulan dengeyi toparlayamaz ve kişide yorgunluk, hastalık sorunları ortaya çıkmaya başlar. Doktor doktor gezmesine rağmen bir türlü kendisini sağlıklı, zinde ve dinç hissedemez. Çünkü vücudun sahip olduğu denge bozulmuştur, bu denge yeniden oluşturulmadıkça da iyileşme mümkün değildir. Ayak detoksunda kullanılan negatif iyon yöntemi sayesinde, bedenimizde biriken ağır metaller toksinler herhangi bir yan etki olmadan sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atmak mümkündür.

   

  ayak haritasi refleksoloji

  AYAK DETOKSU

  Tüm vücut fonksiyonlarında refleksoloji düzenleyici rol oynar. Refleksolojinin temeli ayağın vücudun bir aynası olduğu düşüncesidir. Dolayısıyla vücut sağlığımız, ayak sağlığımızla doğru orantılıdır.

  Dolaşım sistemimizdeki kan, 22 dakikada 1 tam devir dolaşımını tamamlar. Bedenimizde biriken zararlı maddeler (ağır metaller, toksinler vs.) pozitif iyon yüküne sahiptir. Negatif-pozitif iyonların birbirini çekmesi esasıyla çalışan ayak detoks sistemi, aşırı negatif iyonlaşma ile vücudumuzda bulunan pozitif iyon yüküne sahip zararlı maddeleri mekanik olarak kendine çeker. Negatif iyonlaşma kritik değerleri aştığı zaman nano büyüklükten küçük zararlı maddeler, ayak tabanında bulunan 4000'i aşkın ter bezleri sayesinde dışarıya atılırlar.

   

   

   

   

   

   

   

  AYAK DETOKSU SEANS UYGULAMASI

  1 seans 30 dakika sürmektedir.

  Merak ettiğiniz sorular için sıkça sorulan sorular bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

  ayak detoksu ornek

  N11 İş Ortağı

  Lilyum Detoks © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

   Kategoriler

   Müşteri Hizmetleri